Нож складной SG 158 Black

Добавить отзыв

1 344 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 194
Длина лезвия, мм: 80
Длина рукояти, мм: 114
Толщина лезвия, мм: 2.2
Ширина лезвия, мм: 12.4
Марка стали: D2
Твердость стали, HRC: 59-61
Поверхность лезвия: Satin Finish
Толщина рукояти, мм: 9.8
Материал рукоятки: Карбон
Наличие клипсы: да
Тип замка: Liner Lock
Наличие чехла: нет
Масса, г: 51
Вид упаковки: картонная упаковка
Дополнительная информация: Подшипник в осевом узле

Заключение экспертизы

Заключение экспертизы
Заключение экспертизы
Описание
Grand Way SG 158 Black  –  сучасний джентльменський EDC ніж.


Що таке EDC ніж?

Ця назва походить від англійського " Every Day Carry Knife". Так називають сучасні складані ножі, призначені для щоденного носіння. Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.

Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та роботі, надійним.
Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар, що стане постійною частиною образу власника.


Що таке джентльменський ніж?

Насправді ідею «джентльменського ножа» досить погано визначено навіть у самій спільноті ножеманів. Так, вона нібито успадковує тим невеликим та стильним ножам, що носили у кишені джентльмени кінця 19-го, початку 20-го століття. Таким ножем можна було зрізати кінчик сигари, розкрити лист чи посилку, акуратно зробити інші повсякденні речі, які пристойній людині голими руками та зубами робити було якось непристойно.

Найбільш важливим є те, що сучасні джентльменські ножі створені для того, щоб їх можна було легко та непомітно носити у місті. Це визначає їх відносно тонкий, легкий та витончений формат. Джентльменський ніж без проблем міститься в кишені (навіть якщо той не порожній).

Джентльменському ножу, як правило, чужа переускладненість та зайва гонитва за модою.  Натомість, справжній джентльменський ніж має простий і лаконічний дизайн. Аристократизм проявляється у стриманості.

 

Технічні характеристики та особливості складаного ножа Grand Way SG-158 Black

У складеному вигляді Grand Way SG 158 Black є вкрай компактним і легким предметом, що легко закріплюється на кишені сталевою кліпсою. Компактності ножа сприяють такі особливості його конструкції, як вузька, майже невагома рукоятка та невеликі розміри  фліпера. У стані спокою ніж майже не має виступаючих частин і деталей.
Про його існування можна навіть забути, доки він не знадобиться.
 
Це вкрай корисна якість для так званого джентльменського EDC ножа.
До того ж, дизайн Grand Way SG 158 Black дійсно цікавий і по-справжньому стильний. Він навіть дещо нагадує деякі дизайни джентльменських ножів від такого відомого майтсра ножової справи, як Остап Хел, але не копіює їх. Це не репліка та не копія. Ніж у значній мірі самобутній та оригінальний. Та й ціна його вигідно відрізняється від тих, що ви можете побачити на цінниках на ножі від Остапа та інших модних дизайнерів.

При цьому ніж цілком якісний та ефективний. Як ми вже казали вище, рукоять ножа, досить вузька і легка. Проте вона надійно лежить у долоні, чому сприяють шорсткі композитні накладки. Ще одним примітним фактом є те, що, незважаючи на компактність дизайну, це – liner lock, дуже добре відомий тип ножа з надійною фіксацією клинка у робочому положенні.
 
Клинок ножа вузький і для такого мініатюрного складня відносно довгий (80 мм), майже близький до стилетообразного. Вістря типу американський танто надає лезу цього ножа додаткової міцності та гарних колючих якостей.

Клинок виготовлений із нержавіючої сталі D2 та має високі прямі спуски з невеликими, акуратними підводами.

Колючі властивості такого клинка мають бути відмінні. Він може добре розпорювати, проколювати. Їм зручно підчепити що-небудь. Втім, завдяки геометрії, ріже він теж непогано.
 
Осьовий механізм працює швидко і без перешкод, що досягається високою якістю збирання ножа та підшипникам.
 
Ніж справді дуже легкий та компактний. Якщо ви хочете купити якісний та сучасний джентльменський ніж за доступною ціною, та буде легким (151 г), компактним і, при цьому, зручним і функціональним – Grand Way SG 158 Black цілком серйозно може претендувати на роль вашого фаворита.

Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?

Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні відповідних вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями.
Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників.
Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються.
При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні нарузки без утворення тріщин та сколів.


Чим D2 перевершує інші популярні ножові сталі?

При порівнянні сталі D2 з популярними ножовими нержавійками типу 420,440А,440С, 5Cr15MoV, 8Cr13MoV можна відзначити, що вона помітно перевершує їх вмістом вуглецю, а значить – твердістю та тривалістю збереження гостроти, дещо поступаючись їм у корозійній стійкості.

При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з вищезгаданих сталей. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.

Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендується. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро.

Якщо ви бажаєте дізнатись більше про марки ножових сталей, пропонуємо вам звренутися до статей у нашому блозі:

Марки ножових сталей

Вибираємо сталь для ножа

До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника.    ЧЕХОЛ-L (чёрный) -В

Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

При покупке наложенным платежом товара, стоимостью от 1300 грн, крупногабаритного товара, хрупкого товара (оптические приборы) обязательна предоплата в размере 200 грн.

Эта сумма будет вычтена из стоимости заказа при получении посылки.

В случае отказа от товара эта сумма уйдёт на оплату услуг Новой Почты за доставку и возврат.2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!