Нож складной SG 064 Grey

Добавить отзыв

1 280 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 198
Длина лезвия, мм: 84
Длина рукояти, мм: 114
Толщина лезвия, мм: 3.2
Ширина лезвия, мм: 22.3
Марка стали: D2
Твердость стали, HRC: 59-61
Поверхность лезвия: Satin Finish
Толщина рукояти, мм: 10.4
Материал рукоятки: 420 Steel
Наличие клипсы: да
Тип замка: Liner Lock
Наличие чехла: нет
Масса, г: 122
Вид упаковки: картонная упаковка
Дополнительная информация: Подшипник в осевом узле

Заключение экспертизы

Заключение экспертизы
Заключение экспертизы
Описание
Grand Way SG-064 Grey – складаний EDC ніж із сталі D2
Що таке EDC ніж?

Ця назва походить від англійського "Every Day Carry Knife". Так називають сучасні складані ножі, призначені для щоденного носіння. Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.

Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та роботі, надійним.
Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар. що стане постійною частиною образу власника.

 

Технічні характеристики та особливості складаного ножа Grand Way SG-064 Grey

Дизайн у цього ножа сучасний. Він навіть нагадує собою деякі роботи сучасних передових найфмейкерів. Але, звісно, у більш доступному за ціною варіанті. Обриси у ножа плавні і справді якісь хижі. У вигляді немає жодного елемента, який здавався б зайвим. Ніж виглядає стильно, можна сказати, представницько.
При цьому якість ножа, матеріали, що застосовано при його виготовленні, знаходяться на цілком актуальному рівні.

Клинок виготовлений зі сталі D2. Ця сучасна інструментальна напівнержавіюча сталь була розроблена у США і спочатку створювалась для використання у таких відповідальних вузлах, як підшипники. Але, завдяки своїм експлуатаційним якостям, D2 швидко завоювала популярність у найфмейкерській індустрії. Виробник заявляє, що у цьому ножі сталь загартована до 59-61 одиниць. Позитивною рисою D2 є збереження пластичності та зносостійкості навіть за такої високої твердості. Та й корозії вона пручається цілком успішно, хоча і не нержавіючою у повному сенсі цього слова. Вам треба буде лише трохи уважніше стежити за тим, щоби ваш клинок вашого ножа був сухий після роботи.

Рукоятка ножа виготовлена з пари сталевих лайнерів з накладками. Дизайн рукоятки дуже вдало та органічно відповідає формі клинка, надаючи всьому ножу дуже стрімкий та сучасний вигляд. У задній частині рукояті є акуратний темлячний отвір та бекспейсер.

Замок  liner lock. Відкриття ножа відбувається за допомогою плавця-фліпера, чи завдяки стильному підпальцевому отвору. Підшипники у осьовому роблять відкриття ножа швидким та плавним.

Жодних перекосів, люфтів, ріжучих гострих ребер на цьому ножі ви не знайдете. Виробник чудово розуміє, що у сучасному ножі вони просто недоречні.

Загальна довжина ножа становить 198 мм, довжина клинка – 84 мм, товщина клинка по обуху 3,2 мм. Вага – 126 г, що для такого ножа зовсім небагато.

Клинок - плавний drop point з прямими спусками десь від середини леза. Вістря ножа акцентовано направлене вперед, роблячи з клинка майже spear point. Тому не тільки різати, а й точно колоти цим ножем буде доволі зручно.

Ніж дуже красивий та має яскраво виражену індивідуальність. Це далеко  не  іграшка або сучасний аксесуар, а реальний сучасний EDC. При цьому, цей сучасний та якісний, обійдеться вам помітно дешевше, ніж аналоги від західних брендів.

 

Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?

Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні відповідних вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями.
Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників.
Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються.
При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні нарузки без утворення тріщин та сколів.


Чим D2 перевершує інші популярні ножові сталі?

При порівнянні сталі D2 з популярними ножовими нержавійками типу 420,440А,440С, 5Cr15MoV, 8Cr13MoV можна відзначити, що вона помітно перевершує їх вмістом вуглецю, а значить – твердістю та тривалістю збереження гостроти, дещо поступаючись їм у корозійній стійкості.

При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з вищезгаданих сталей. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.

Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендується. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро.

До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника.ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B  

 

Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

При покупке наложенным платежом товара, стоимостью от 1300 грн, крупногабаритного товара, хрупкого товара (оптические приборы) обязательна предоплата в размере 200 грн.

Эта сумма будет вычтена из стоимости заказа при получении посылки.

В случае отказа от товара эта сумма уйдёт на оплату услуг Новой Почты за доставку и возврат.2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!