Ніж складний SG 037 carbon white

Добавить отзыв

1 280 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 224
Длина лезвия, мм: 94
Длина рукояти, мм: 130
Толщина лезвия, мм: 3.7
Ширина лезвия, мм: 28.5
Марка стали: D2
Твердость стали, HRC: 59-61
Поверхность лезвия: Satin Finish
Толщина рукояти, мм: 13
Материал рукоятки: Карбон
Наличие клипсы: да
Тип замка: Liner Lock
Наличие чехла: нет
Масса, г: 166
Вид упаковки: картонная упаковка
Описание
Grand Way SG 037 Carbon – складаний EDC ніж із сталі D2
Що таке EDC ніж?

Ця назва походить від англійського «Every Day Carry Knife». Так називають сучасні складані ножі, що призначені для щоденного носіння та використаняя (як правило, в умовах міста). Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.

Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та використанні, надійним.

Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар, що стане постійною частиною образу власника.


Основні характеристики ножа Grand Way SG 037 Carbon

Знатоки ножової теми, при погляді на цей ніж, одразу ж згадають всесвітньо відомого «щура». Цей ніж став популярним завдяки своєму зручному дизайну, який підходить як для повсякденного використання, так і для виживання в екстремальних умовах. Свого часу ця конструкця створила своєрідну маленьку революцію у ножовоій індустрії.

Саме цьому, копії, репліки та просто схожі на «щура» ножі у величезних кількостях випускаються різними компаніями по всьому світу. Не дивно, що з’явився свій «щур» і в магазині Grand Way.

Зверніть вашу увагу на високу якість виготовлення, надійність леза (зобленого із якісної сталі D2), комфортне руків’я та зручність використання механіки ножа. У нашому магазині подібні ножі доступні у кількох варіантах дизайну, що дозволить вам знайти оптимальний варіант для задоволення ваших потреб та смаку.

Як видно з назви, Grand Way SG 037 Carbon має руків'я із карбону, яке відрізняється відмінною міцністю, красотою та легкістю. Карбонове волокно стійке до зношування, приємне на дотик та зовнішній вигляд, і саме тому часто використовується в виробництві речей та деталей механізмів, для яких важлива комбінація міцності та легкості: спортивного обладнання, елементів конструкцій автомобілів, мотоциклів, велосипедів, літаків, а також руків'їв для ножів та інструментів.

Отже, руків'я з карбону для ножа Grand Way SG 037 стає гарним вибором завдяки поєднанню міцності, легкості та стильного зовнішнього вигляду. До того ж, руків’я цього ножа має відмінну ергономіку – воно відразу добре і надійно лягає в долоню.

На ніж Grand Way SG 037 Carbon встановлено замок типу Liner Lock – простий, надійний, перевірений часом.

Загалом, Grand Way SG 037 Carbon – дуже цікавий ніж, який зручно лежить у руці, чудово ріже і насправді є оптимальним для виконання самих різноманітних робіт у самих різних ситуаціях. Сталь  D2 довго тримає заточування та надає клинку просто відмінної різучості.


Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?

Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями.
Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників.

Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються.

При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні навантаження без утворення тріщин та сколів.

При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з популярних нержавіючих сталей середнього цінового диапазону. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.

Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендовано. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро чи вогко.


До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника.    ЧЕХОЛ-XL (коричневый) -A на кнопке-2

Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

При покупке наложенным платежом товара, стоимостью от 1300 грн, крупногабаритного товара, хрупкого товара (оптические приборы) обязательна предоплата в размере 200 грн.

Эта сумма будет вычтена из стоимости заказа при получении посылки.

В случае отказа от товара эта сумма уйдёт на оплату услуг Новой Почты за доставку и возврат.2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!