Нож складной SG-43

Добавить отзыв

1 509 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 206
Длина лезвия, мм: 90
Длина рукояти, мм: 116
Толщина лезвия, мм: 3.4
Ширина лезвия, мм: 26.8
Марка стали: D2
Твердость стали, HRC: 57-58
Поверхность лезвия: Stonewash
Толщина рукояти, мм: 15,2
Материал рукоятки: G10, карбон
Наличие клипсы: да
Тип замка: Liner Lock
Масса, г: 134
Вид упаковки: картонная упаковка
Дополнительная информация: ПОДШИПНИК В ОСЕВОМ УЗЛЕ
Описание
Grand Way SG-43 – складаний EDC ніж із сталі D2

 

Що таке EDC ніж?

Ця назва походить від англійського " Every Day Carry Knife". Так називають сучасні складані ножі, призначені для щоденного носіння. Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.

Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та роботі, надійним.
Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар. що стане постійною частиною образу власника.

 

Що таке ворнкліфф?

Ворнкліф (wharncliffe) - це особлива форма клинка ножа, для якого характерні пряма ріжуча кромка і особлива форма кінчика, що формує вістря в точці перетину з РК.
Назва клинка залишилися, як пам'ять про лорда Ворнкліффа, який дав життя цьому типу ножів.
Клинок Wharncliffe - чудовий вибір для будь-якого діла, де потрібна пряма ріжуча кромка. Він ідеально підходить для роботи, під час якої ви щось ріжете вістрям клинка, наприклад, для розрізання тканини або шкіри, вирізання чогось із газети чи журналу, розкриття пакунків.
Такий ніж не дуже вдало коле, але ріже та прорізає просто бездоганно! Також його прочним кінчиком зручно щость ковиряти.

 

Grand Way SG-43

Grand Way SG-43 – справжній сучасний EDC ніж. Цілком сучасна та актуальна модель. Ви можете любити або не любити клинки типу ворнкліфф, але заперечувати їхню популярність неможливо

Grand Way SG-43 належить до нової серії ножів D2. Можна сказати, що ця серія – прямий доказ того факту, що навіть найскладніші умови не здатні зупинити неухильний шлях розвитку бренду. Лінійка D2 насправді стала новим якісним кроком для Grand Way. Не тільки SG-43, будь-який ніж цієї серії виконаний на дуже гідному рівні. Фактично будь-який ніж з позначкою Grand Way D2 можна охарактеризувати словами: «Це чудовий сучасний міський складень. Безкомпромісно якісний ніж, що повністю відповідає своїм завданням».

Чого ми чекаємо від кишенькового ножа EDC?

Він має бути добротно зроблений. Він має бути компактний і зручний. Він має сучасно та стильно виглядати. Він має добре різати.
У Grand Way SG-43 всі ці якості, безперечно, є.

Що ж до його функціональних особливостей, то клинок з D2 має прямі спуски майже від обуха та акуратне тонке зведення. Гарний різ – важлива якість міського EDC ножа. І саме гарним різом відомі клинки типу ворнкліфф. Від EDC ножа зазвичай не очікують здатності рубати колоди та цеглини. SG-43 в першу чергу – різак, і різак, треба сказати – відмінний.

Фліп, у цього ножа легкий та ефектний. В осьовому механізмі встановлена ​​пара підшипників, яка тут цілком доречна і навіть, за нинішніми мірками, необхідна. Впадають у вічі красиві анодовані елементи осьового вузла. Замок, добре відомого своєю надійністю та, мабуть, найпопулярнішого серед EDC ножів типу – liner lock. Замок, як і все у цьому ножі, працює бездоганно.

Рукоятка складається з пари сталевих лайнерів покритих накладками з G10 та карбону. Це ще одне дуже красиве і дуже сучасне стилістичне рішення.
Настільки необхідні сучасному складаному ножу низькопрофільна кліпса і темлячний отвір теж присутні. Та й куди зараз без них?

Grand Way SG-43 за всіма своїми якостями – відмінний, гідний своєї ціни міський складаний ніж. Якщо вам подобається сучасний, дещо оригінальний дизайн ножів типу ворнкліфф, він тим більше припаде вам до смаку.

 

Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?

Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні відповідних вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями.
Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників.
Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються.
При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні нарузки без утворення тріщин та сколів.


Чим D2 перевершує інші популярні ножові сталі?

При порівнянні сталі D2 з популярними ножовими нержавійками типу 420,440А,440С, 5Cr15MoV, 8Cr13MoV можна відзначити, що вона помітно перевершує їх вмістом вуглецю, а значить – твердістю та тривалістю збереження гостроти, дещо поступаючись їм у корозійній стійкості.

При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з вищезгаданих сталей. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.

Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендується. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро.

 

Чому і для чого варто купити саме Grand Way SG-43?

Grand Way SG-43 - сучасний та якісно виготовлений EDC ніж.
Якщо ви любите EDC різачки або цікавитеся клинками типу ворнкліф, Grand Way SG-43, вам відмінно підійде.

Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!