Нож складной SG-36

Добавить отзыв

1 410 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 198
Длина лезвия, мм: 89
Длина рукояти, мм: 109
Толщина лезвия, мм: 2.8
Ширина лезвия, мм: 23.4
Марка стали: D2
Твердость стали, HRC: 57-58
Поверхность лезвия: Stonewash
Толщина рукояти, мм: 12,4
Материал рукоятки: G10
Наличие клипсы: да
Тип замка: Axis Lock
Масса, г: 109
Вид упаковки: картонная упаковка
Дополнительная информация: ПОДШИПНИК В ОСЕВОМ УЗЛЕ
Описание

Ніж складаний Grand Way SG-36

Grand Way SG-36 – складаний ніж із сталі D2!Технічні характеристики та особливості складаного ножа Grand Way SG-36

Grand Way SG-36 – сучасний EDC ніж з клинком типу wharnkliffe.

Що таке EDC ніж? Ця назва походить від англійського " Every Day Carry Knife". Так називають сучасні складані ножі, призначені для щоденного носіння. Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.

Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та роботі, надійним.
Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар. що стане постійною частиною образу власника.

Дизайн у Grand Way SG-36 насправді сучасний. Ніж виглядае просто, практично я, якось, "по дорослому". Це ніби то річ для свідомої серйозної людини, яка знає, що справжній стиль не у різних там дизайнерських витребеньках. а у гармонійності елементів в цілому.
У цьому ножі немає нічого зайвого і усе на своїх місцях. Якщо ви цінуєте серйозність та мінімалізм - такий дизайн точно прийдеться вам до душі.

Клинок має довжину 89 мм. Його форма – wharnkliffe давно вже має массу прихильників. Крім оригінального вигляду, такі клинки відрізняються рядом цікавих робочих властивостей. по перше, вістрям такого ножа дуже зручно щось ковиряти. Ще таке вістря добре робить швидкі сікучі надрізи. Коробки та мішки воно вскриває на рахунок "раз".  Ну а довга пряма ріжуча кромка добре покаже себе там, де треба щось рівно та акуратно нарізати. Досить високі спуски клинка тільки сприяють ефективності нарізання.
Якісне stonewash покриття виступає своеєрідною "вишенькою на торті" цього насправді гарного клинка.

Відкривється ніж за пару зручних шпеньків. Підшипник у осьовому вузлі є запорукою швидкого, та навіть приємного ходу клинка.
Замок - Axis Lock давно відомий своєю зручністю та надійністю. Він є ще одним вагомим плюсом Grand Way SG-36 як справжнього сучасного EDC ножа.

Рукоять ножа має відкриту конструкцію, що дуже практично. Якщо прийдеться почистити ніж, зробити це буде дуже просто. На парі стальних лайнерів, з'єднаних цілком симпатичними бонками, закріплені накладки з чорного G-10.
Дизайн рукояті здається чисто утилітарним. Але саме такі прості рукояті частіш за все і є самими зручними. Та й у відсутності зайвої претензійності є свій шик.
Доречі, сталева кліпса для посадки ножа на гаманець теж відрізняється простотою та лаконічністю дизайну. Тобто виглядає умісно та добре вписується у загальний образ ножа.


Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?

Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні відповідних вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями.
Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників.
Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються.
При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні нарузки без утворення тріщин та сколів.


Чим D2 перевершує інші популярні ножові сталі?

При порівнянні сталі D2 з популярними ножовими нержавійками типу 420,440А,440С, 5Cr15MoV, 8Cr13MoV можна відзначити, що вона помітно перевершує їх вмістом вуглецю, а значить – твердістю та тривалістю збереження гостроти, дещо поступаючись їм у корозійній стійкості.

При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з вищезгаданих сталей. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.

Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендується. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро.

Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!