Нож складной SG 166 carbon black

Добавить отзыв

1 152 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 210
Длина лезвия, мм: 86
Длина рукояти, мм: 124
Толщина лезвия, мм: 3.3
Ширина лезвия, мм: 32.1
Марка стали: D2
Твердость стали, HRC: 59-61
Поверхность лезвия: Satin Finish
Толщина рукояти, мм: 11.8
Материал рукоятки: Карбон
Наличие клипсы: да
Тип замка: Compression Lock
Наличие чехла: нет
Масса, г: 119
Вид упаковки: картонная упаковка
Дополнительная информация: Подшипник в осевом узле

Заключение экспертизы

Заключение экспертизы
Заключение экспертизы
Описание
Grand Way SG 166 BLACK – складаний ніж із сталі D2

Якщо ви бачили ніж SG 081  у нашому магазині та дивилися відео на нашому каналі, то ви знаєте цікаву історію цієї конструкції. Не покрививиши душею можна визнати, що цей тип ножів дуже сильно вплинув на ножову індустрію в цілому.

Цей ніж породив цілий новий стиль. Тисячі (якщо не мільйони) складаних ножів з характерною ергономікою та круглими (або не дуже круглим) та отвором під палець оселилися на кишенях людей самих різних професій та родів занять по всьому світі.

Крім дуже вдалого дизайну, надійного та зручного замка компрешн лок, та дуже зручного способу відкривання тим самим отвором,цей тип ножа відомий клинком типу “трійний клин”. Ця геометрія дозволяє ножу дуже гарно різати та колоти але має один помітний недолік – ті люди, що використовують свій ніж у особливо важких умовах зазвичай дуже переживають, що його дуже гостре та тонке вістря легко зламати при грубому повдоженні із ножем. І саме ця частина ножоманської громадскості довго прохала виробників зробити ніж з тією ж дивною ергономікою, але більш міцним (і нехай може не таким різучим) клинком. Так з’явився вариант ножа із клинком типу танто – товстішим і потужнішим клинком з дуже міцним вістрям. Докладніше про клинки типу “американський танто” ви можете дізнатись із статті у нашому блозі. Ми лише відмітимо, що одним (але не єдиним) плюсом цього ножового профілю вважається дуже міцний кінчик клинка.

Вам вирішувати, що вам більш потрібно – гарний, дуже зручний легкий складаний різачок з дуже гострим вістрям (SG 081), чи дещо міцніший ніж з клинком типу танто та все тією ж феноменальною ергономікою (SG 166).

Grand Way пропонує ніж у декількох варіантах. З руків’ями з карбону та G10, та з різним фінішем клинка. Модель SG 166 BLACK має руків’я з карбону та клинок із Satin Finish.

Руків’я відрізняється відмінною міцністю, красотою та легкістю. Карбонове волокно стійке до зношування, приємне на дотик та зовнішній вигляд. Саме тому воно часто використовується у виробництві речей та деталей механізмів, для яких важлива комбінація міцності та легкості: спортивного обладнання, елементів конструкцій автомобілів, мотоциклів, велосипедів, літаків, а також руків'їв для ножів та інструментів.

Ніж зроблений якісно. Нічого не бовтається. Та сама чудова, що зробила попередню модель такою популярною – на місці.

Замок типу компрешн лок (Compression Lock) дуже зручний та працює надійно. Кліпсу можна переставляти. У осьовому вузлі латунні шайби, а не підшипники, через це надійність ножа стала ще вищою. Відкривається дуже легко, одним рухом, а до забруднень став менш чутливим.

Якщо ви взяли такий ніж в руки і відчули його дуже вдалу ергономіку, ви відразу зрозумієте, через що про ці ножі стільки розмов і звідки взялася їх популярність.

Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?

Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями.
Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників.

Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються.

При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні навантаження без утворення тріщин та сколів.

При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з популярних нержавіючих сталей середнього цінового диапазону. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.

Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендовано. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро чи вогко.

До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (коричневый) -A на кнопке-2

Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

При покупке наложенным платежом товара, стоимостью от 1300 грн, крупногабаритного товара, хрупкого товара (оптические приборы) обязательна предоплата в размере 200 грн.

Эта сумма будет вычтена из стоимости заказа при получении посылки.

В случае отказа от товара эта сумма уйдёт на оплату услуг Новой Почты за доставку и возврат.2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!