Нож складной SG 080 black

Добавить отзыв

1 125 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 220
Длина лезвия, мм: 88
Длина рукояти, мм: 132
Толщина лезвия, мм: 3.8
Ширина лезвия, мм: 25.6
Марка стали: D2
Твердость стали, HRC: 59-61
Поверхность лезвия: Satin Finish
Толщина рукояти, мм: 12.9
Материал рукоятки: G10
Наличие клипсы: да
Тип замка: Liner Lock
Масса, г: 125
Вид упаковки: картонная упаковка
Дополнительная информация: ПОДШИПНИК В ОСЕВОМ УЗЛЕ
Описание
Grand Way SG-080 black – складаний EDC ніж із сталі D2

 

Що таке EDC ніж?

Ця назва походить від англійського " Every Day Carry Knife". Так називають сучасні складані ножі, призначені для щоденного носіння. Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.

Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та роботі, надійним.
Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар. що стане постійною частиною образу власника.

 

SG-080 black

SG 080 black – відносно нова модель складаного ножа Grand Way.
Чисто технічно, це ще один якісний EDC-фліппер із ряду тих, що Grand Way зібрав у лінійці D2.

Але насправді, SG 080 black – вкрай примітний ніж. При погляді на нього недаремно згадується добре відомий Архангел від Чада Лос Баноса.

Якщо замовляючи SG 080 black, Grand Way в першу чергу хотіли внести різноманітність до свого асортименту, то ця мета точно досягнута. Ніж вийшов вкрай оригінальним, помітним, таким що відрізняється навіть від більшості ножів своєї лінійки.

Насамперед, впадає у вічі форма клинка. Це – так званий trailing point, особливо характерний для традиційних східних ножів та кинджалів. Знавці відзначають, що як не дивно, такі леза можна зустріти не лише на старовинній холодній зброї. Ножі з трейлін пойнтами, нерідко використовувалися і для справ суто мирних. Пишуть, що такими ножами часто користувалися при обробці риби та знятті шкур.

У сучасному EDC такий клинок, звичайно ж, в першу чергу використовується для того, щоб надати ножу індивідуальності, такого собі зухвалого і помітного образу. SG 080 black виразно виділятиметься на тлі стандартних міських ножів. Він привертає увагу, він вражає.

Довжина ножа у розкритому стані становить 220 мм, у складеному – 132 мм, довжина клинка – 88 мм, товщина по обуху – 3.8 мм. Вага – 125 грам, що для EDC ножа більш ніж прийнятно.
Спуски клинка прямі від верхньої третини. Фальшлезо не тільки підвищує проникаючу здатність клинка, а й формує ребро жорсткості, що підвищує його міцність.
Матеріал клинка – добре відома «напівнержавіюча» сталь D2.

Так що все говорить про те, що і колоти і різати цей ніж буде добре.

Ніяк не можна не поговорити і про рукоять. Вона має досить цікаву форму. Контури її на погляд виглядають незвичайно ламаними, з безліччю вирізів і кутів. Але варто взяти ніж у руки, як стає зрозуміло, що всі ці вирізи зроблені доречно та там де треба. Особливо добре подібні рукояті лежать у руці при зворотному хваті. Втім, SG 080 black буде зручно тримати всіма основними способами хвату. Проблема ергономіки у цій моделі явно вирішена.

Сама рукоятка складається з двох сталевих лайнерів. Накладки зроблені з шорсткого чорного G10 гарної якості. Є масивний бекспейсер, що підвищує міцність рукояті. Пружина замку liner lock у місці контакту з пальцем має глибоку вибірку з насічкою, так що користуватися нею легко та зручно. Плавець-фліпер у робочому положенні утворює помітний упор під пальці.
Сам фліп у ножа легкий та енергійний. В осьовому механізмі знаходиться пара кулькових підшипників.
Акуратна сталева кліпса в міру глибока і в міру туга. Ніж дуже легко сідає на кишеню.

У цьому ножі все на своїх місцях, все продумано, зручно та зрозуміло.
Незважаючи на незвичність, це досить прагматична і практична модель. Це не іграшка, а дуже зручна у реальній роботі річ.

Якість з якою цього ножа зібрали на фабриці – гідна cтоятив в рівень з популярними EDC моделями на сучасному ринку. Матеріали – якісні. Сам він легкий, зручний, з гарним клинком різучої геометрії.

І до цих усіх плюсів у SG 080 black є ще й вагон харизми і не маленький візок індивідуальності. Вас запам'ятають по цьому ножу. Про цей ніж пам'ятатимуть, що він ваш. У наш час, коли навіть телефони та автомобілі від різних виробників вже важко відрізнити з першого погляду, такий ось потужний заряд оригінальності справді радує.

 

Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?

Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні відповідних вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями.
Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників.
Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються.
При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні нарузки без утворення тріщин та сколів.


Чим D2 перевершує інші популярні ножові сталі?

При порівнянні сталі D2 з популярними ножовими нержавійками типу 420,440А,440С, 5Cr15MoV, 8Cr13MoV можна відзначити, що вона помітно перевершує їх вмістом вуглецю, а значить – твердістю та тривалістю збереження гостроти, дещо поступаючись їм у корозійній стійкості.

При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з вищезгаданих сталей. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.

Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендується. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро.

До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника.    ЧЕХОЛ-XL (чёрн)-A

Видео
Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

При покупке наложенным платежом товара, стоимостью от 1300 грн, крупногабаритного товара, хрупкого товара (оптические приборы) обязательна предоплата в размере 200 грн.

Эта сумма будет вычтена из стоимости заказа при получении посылки.

В случае отказа от товара эта сумма уйдёт на оплату услуг Новой Почты за доставку и возврат.2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!