Нож складной SG 024 black

Добавить отзыв

1 440 грн
Нет в наличии
Подпишитесь, чтобы получить уведомление, когда товар появится в наличии
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Складной
Общая длина, мм: 213
Длина лезвия, мм: 93
Длина рукояти, мм: 120
Толщина лезвия, мм: 3.2
Ширина лезвия, мм: 17.4
Марка стали: D2
Твердость стали, HRC: 59-61
Поверхность лезвия: Satin Finish, Black Oxide
Толщина рукояти, мм: 15,3
Материал рукоятки: G10
Наличие клипсы: да
Тип замка: Liner Lock
Масса, г: 113
Вид упаковки: картонная упаковка
Дополнительная информация: ПОДШИПНИК В ОСЕВОМ УЗЛЕ
Описание
Grand Way SG 024 black  –  EDC ніж у стилі американський танто.


Що таке EDC ніж?

Ця назва походить від англійського "Every Day Carry Knife". Так називають сучасні складані ножі, призначені для щоденного носіння. Передбачається, що такий ніж стане таким самим звичним для вас предметом, як мобільний телефон або ключі від квартири.

Відповідно, від EDC складаного ножа очікується, що він буде компактним, зручним у носінні та роботі, надійним.
Велика увага приділяється і дизайну. Адже це не просто інструмент, це ще й аксесуар, що стане постійною частиною образу власника.

 
Технічні характеристики та особливості складаного ножа Grand Way SG 024 black

Ніж Grand Way є сучасним джентльменським піджачним ножем з легко вловимим самурайcьким колоритом. Дизайн ножа є результатом еволюції форм та стилю, заданого традиційними японськими ножами та мечами.

Сучасний міський самурай не носитиме катану на поясі. У новому тисячолітті це буде незручним анахронізмом. Нинішня епоха принесла з собою нові матеріали, нові уявлення про компактність та ефективність.

Даний ніж виконаний у формфакторі складаного ножа-фліппера із замком типу liner lock. На рукояті розташовані темлячний отвір і сталева кліпса.

Рукоять ножа має просту і, водночас, ергономічну форму. Якраз у дусі прямих чорних рукояток танто, катан та вакідзаші. Зроблено це навмисно, щоб ніж не вибивався із заданого стилю. Але ось матеріал, з якого виготовлена ​​рукоять (нержавіюча сталь і композит G10) – справжня дитина сучасних технологій. Композит G10 - міцний, легкий, стійкий до перепадів температур. Тому цей композит широко застосовується у ножовій галузі.

Клинок ножа виготовлений із сталі марки D2. Ця сталь спочатку розроблялася як інструментальна і має хімічний склад і структуру, що забезпечують їй, як здатність довго зберігати виняткову гостроту ріжучої кромки, так і підвищену стійкість до навантажень. Більшості стародавніх самураїв, з їх погано загартованими масовими мечами та ножами, про таку сталь залишалося лише мріяти.

За своїм профілем клинок – яскраво виражений американський танто з високими прямими спусками та характерною для цього типу клинків наявністю двох ріжучих кромок та масивного, міцного вістря. Клинок має покриття Satin Finish, що надає йому надзвичайно стильного, серйозного зовнішнього вигляду.

В осьовому механізмі Kendo знаходиться пара підшипників, що забезпечують ножу хльостку безвідмовність фліпа. Така робота механіки є свідченням якості  та є повноправною частина стилю ножа загалом.

На висоті знаходиться і загальна якість виготовлення ножа. Усі деталі точно підігнані, люфти відсутні, робота механіки безвідмовна.
Все це для сучасних джентльменських ножів є скоріше правилом, а не винятком.

 

Що таке американський танто?

Родовід американського танто


Чому сталь D2 – одна з найпопулярніших у ножовій промисловості?

Інструментальна сталь D2 була створена в США. Вона створювалася для використання при виготовленні відповідних вузлів та деталей, що працюють із значними навантаженнями.
Наприклад, D2 широко застосовується у виробництві підшипників.
Одна з важливих переваг цієї сталі – чудове співвідношення твердості та пластичності. Клинки з D2 можно заточити до значних показників гостроти, вони чудово ріжуть і довго не затуплюються.
При цьому, сталь D2 хоч і тверда, але не крихка. Вона здатна витримувати механічні нарузки без утворення тріщин та сколів.


Чим D2 перевершує інші популярні ножові сталі?

При порівнянні сталі D2 з популярними ножовими нержавійками типу 420,440А,440С, 5Cr15MoV, 8Cr13MoV можна відзначити, що вона помітно перевершує їх вмістом вуглецю, а значить – твердістю та тривалістю збереження гостроти, дещо поступаючись їм у корозійній стійкості.

При грамотному з ним обходженні, клинок з D2 в більшості випадків різатиме краще і довше, ніж клинок з будь-якої з вищезгаданих сталей. Але вимагатиме до себе трохи більшої уваги щодо захисту від вологи та вогкості.

Через достатньо високого вмісту вуглецю ця сталь відноситься до «напів нержавіючих», і за своєю стійкістю до корозії займає проміжне положення між нержавіючими і вуглецевими сталями. Тобто вона не кородує так стрімко, як вуглецеві («іржавіючі») сталі, але й у вологому середовищі ніж з D2 зберігати не рекомендується. Втім, тут немає нічого складного: просто протирайте ножа насухо після роботи і стежте, щоб усередині ящика або чохла в якому ви його зберігаєте не було мокро.

Якщо ви бажаєте дізнатись більше про марки ножових сталей, пропонуємо вам звренутися до статей у нашому блозі:

Марки ножових сталей

Вибираємо сталь для ножа

До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника.   

 

Видео
Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

При покупке наложенным платежом товара, стоимостью от 1300 грн, крупногабаритного товара, хрупкого товара (оптические приборы) обязательна предоплата в размере 200 грн.

Эта сумма будет вычтена из стоимости заказа при получении посылки.

В случае отказа от товара эта сумма уйдёт на оплату услуг Новой Почты за доставку и возврат.2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!