Нож нескладной 2694 ACWP

Добавить отзыв

1 017 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Нескладной
Общая длина, мм: 260
Длина лезвия, мм: 140
Длина рукояти, мм: 120
Толщина лезвия, мм: 3.8
Ширина лезвия, мм: 28.8
Марка стали: 440 C
Твердость стали, HRC: 57-58
Поверхность лезвия: Mirror Polish
Толщина рукояти, мм: 22,8
Материал рукоятки: Дерево
Наличие чехла: да
Материал чехла: Кордура
Масса, г: 217
Вид упаковки: картонная упаковка
Описание

Grand Way 2694 ACWP

Головні технічні та функціональні особливості тактичного ножа Grand Way 1168 green

Grand Way 2694 ACWP – дуже цікавий великий мисливський ніж з безкомпромісним агресивним дизайном.  
Ніж дійсно великий. Його вага – 217 грамів. Загальна довжина – 260 мм, з яких 140 мм приходиться на клинок. Але головне тут,  що це за клинок!

Клинок

Grand Way 2694 ACWP – нескладаний ніж з клинком типу «drop point», якому не вистачило буквально пару кроків, щоби стати spear point або навіть кинджалом. Так, по всьому видно, що головна задача цього мисливського ножа – колоти. Зрозуміло, різати цим ножем також можна, він навіть цілком придатний для використання у різного роду чисто побутових справах. Але, все ж, при погляді на 2694 ACWP згадується особливий тип мисливських ножів - так звані “доборні ножі”.

Назва цього типу ножів полягає зі старого мисливського жаргонного слова “добрати”, що означає – добити підранка. Тому головна задача такого ножа, дати своєму власнику зробити потужний, глибокий та точний колючий удар. І це дуже помітно впливає на його конструкцію. У доборних ножів, як правило, довгий, відносно вузький колючий клинок, та руків’я, що забезпечує максимальну безпеку руці мисливця.

Більшість доборних ножів не як не вміщуються у вимоги для хозяйсько-побутових інструментів і є холодною зброєю. До того ж, вони частоє настільки суто спеціалізованими конструкціями, що майже не підходять до інших справ крім “добору”.

Grand Way 2694 ACWP у цьому плані куди більш універсальний. Він великий, але не громіздкий. Його клинок відверто колючий, але не настільки довгий та вузький, щоби зробити ніж непридатним для оброблення здобичі, роботі по кухні та лагерю.

Добавляє тієї самої універсальності ножу і сталь, з якої його зроблено.

Нержавіюча сталь сорту 440C є високовуглецевою мартенситною нержавіючою сталлю. Вона характеризується такими властивостями:

Висока твердість і зносостійкість: Завдяки високому вмісту вуглецю, 440C може досягати високої твердості, що робить її ідеальною для виготовлення лез ножів, ріжучих інструментів, підшипників та інших деталей, які піддаються значним механічним навантаженням.
Стійкість до корозії: Як і інші нержавіючі сталі, 440C має хорошу стійкість до корозії завдяки вмісту хрому (близько 16-18%). Проте, завдяки доволі високому вмісту вуглецю, стійкість до корозії може дещо бути нижчою порівняно з такими нержавіючими сталями, як сталь 420. І це треба завжди пам`ятати. Якщо зберігати ніж із 440C в умовах підвищеної вологості, з часом вона таки може кородувати. Відбудеться це далеко не одразу, але все ж ножі з цієї сталі варто зберігати правильно.
Доступна ціна. Сталь 440С виробляють доволі давно, тому вона широко поширена, та не дуже дорога. І це теж її відомий плюс.

Якщо подивитсь на сам клинок, то його чітко спрямоване по осі вістря, доли, обух, товщиною 3.8 мм, що завдяки розвиненому фальшлезу біля кінчика перетворюється у щось майже штикоподібне – все це однозначно створює однозначний, агресивний, безкомпромісний образ цього ножа.

Але цей образ буде неповний без опису руків`я.


Руків'я
 
Руків'я виконане з красивої полірованої деревини, має сталевий больстер, що захищає деревину від пошкоджень під час роботи та заточування, та масивгне металеве навершя, яке варте окремої розмови. На жаль це не фултанг і ми не можемо бачити хвостовик ножа, але шляпка крепіжної гайки запевнює нас, що там, в глибині конструкції хвостовик переходить у наскрізну шпильку з різбою. Що ж, якщо це дійсно так, то це доволі непогано і є відомим компромісом між міцністю, вагою, та уявами про естетику мисливського ножа (зовнішній вигляд фултангів подобається не усім).

Саме руків'я має широкий прямокутний поперечний переріз, та добре заповнює долоню. Ніж точно не провернеться у руці під час роботи. Тримати його зручно.
Додатково  варто відмітити доволі вдалі і також зручні ергономічні виборки на “черевці” руків'я, та велике навершя з додатковим упором. По всьому видно, що руків`я зроблене так, щоби надійно лежати у руці мисливця, та не вислизнути з його руки, коли той буде вітягати ніж з піха або після сильного уколу. І тут одразу знову згадуєш доборні ножі.

Трохи не вистачає цьому ножі гарди та темлячного отвору. Тоді б його агресивна конструкція була б абсолютно закінченою.
 
Але гарда (той самий “упор”) завжди була прболемним елементом ножової конструкції зь погляду законодавства. Тому тут ми теж маємо деякий компроміс, що дозволяє ножу залишатися у межах вільного “хозяйсько-побутового” продажу та використання.

Ну і схоже, що автори ножа вирішили, що відсутність темляка цілком компенсується конструкцією руків'я. І у чомусь вони тут праві.


Додаткова інформація

У комплекті з ножем продаються прості, але зручні та надійні піхви з міцної кордури. Рішення, звісно, дещо бюджетне. Але доволі практичне.

Grand Way 2694 ACWP – дуже цікавий мисливський ніж. Полювання – чоловіча справа. У цьому хобі доволі багато справжнього природного бруталізму. І саме цієї складової у Grand Way 2694 більш чим достатньо. Є ножі які виглядають брутально та агресивно, а є ножі які дійсно є брутальними та агресивними. І Grand Way 2694 ACWP – саме такий. Якщо ваша уява про мисливський ніж саме така, то схоже, що ви вже знайшли, що шукали.

Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

При покупке наложенным платежом товара, стоимостью от 1300 грн, крупногабаритного товара, хрупкого товара (оптические приборы) обязательна предоплата в размере 200 грн.

Эта сумма будет вычтена из стоимости заказа при получении посылки.

В случае отказа от товара эта сумма уйдёт на оплату услуг Новой Почты за доставку и возврат.2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!