Нож нескладной 1024 KN-G

Добавить отзыв

1 056 грн
почему лучше покупать у нас

Мы являемся официальным магазином ТM «GRAND WAY» c самым широким ассортиментом продукции. Наши преимущества:

• Тщательная проверка каждой единицы товара перед отправкой.
• Гарантированный обмен или возврат товара при обнаружении скрытых дефектов.
• Отправка товара в день заказа или на следующий день.
• Криминалистические заключения к товарам, которые могут попадать под категорию ХО.
• Возможность оплаты при получении товара, после его осмотра.
• Возможность быстрой покупки «в один клик». Мы сами с Вами свяжемся и оформим заказ.

Вы первыми можете узнавать о поступлении нового товара.
Наличие товара и цена всегда актуальны.
Характеристики
Производитель: Grand Way
Вид ножа: Нескладной
Общая длина, мм: 260
Длина лезвия, мм: 152
Длина рукояти, мм: 108
Толщина лезвия, мм: 4.3
Ширина лезвия, мм: 26.8
Марка стали: 420
Твердость стали, HRC: 52-55
Поверхность лезвия: Powder Coatind
Толщина рукояти, мм: 25
Материал рукоятки: резинопластик
Наличие чехла: да
Материал чехла: Кожа высокого качества
Масса, г: 211
Вид упаковки: картонная упаковка

Заключение экспертизы

Заключение экспертизы
Заключение экспертизы
Описание
Grand Way 1024 KN-G – нескладаний тактичний ніж з клинком типу американський танто


Що таке тактичний ніж?

Незважаючи на те, що згідно з стереотипною думкою, тактичні ножі використовуються для рукопашного бою і самооборони, а тому їх конструкція в першу чергу повинна забезпечувати можливість наносити точні потужні колючі удари і, при цьому, надійно захищати і фіксувати руку, що утримує ніж, насправді в наш час все трохи інакше.

Зрозуміло, бойове застосування ножа військовими так само вважається цілком можливим. Але, як показує практика, більшість з них саме з цією метою свій ніж так і не застосує. Зате більшості військовослужбовців доведеться розкривати ящики та консервні бляшанки, лагодити в польових умовах спорядження та обладнання, розводити багаття, готувати їжу (хоча б ті ж консерви), будувати та готувати позиції, проникати у замкнені приміщення тощо.

І саме для виконання цих важливих «допоміжних» завдань міцний ніж завжди був і буде дуже корисний. І саме з цієї причини гарний тактичний чудово ніж підійде мисливцями та туристам.

Оскільки подібні ножі були вже не просто суто бойовими, а призначеними для вкрай різноманітного застосування в різноманітних екстремальних ситуаціях, американські військові та виробники прозвали їх «тактичними».

Одним з перших ножів, у назві якого офіційно було вказане слово тактичний був Sog Gov-Tac (goverment-tactical), який використовувавася американськими спецпідрозділами ЦРУ під час війни у В'єтнамі.

До речі, ніж зроблений під впливом Sog Gov-Tac в магазині Grand Way теж є. І навіть не один:

Ніж 2498 – https://grandway.ua/nozh-neskladnoj-2498/
Ніж 24061 – https://grandway.ua/nozh-neskladnoj-24061/


Для чого можна купити тактичний ніж, наприклад Grand Way 1024 KN-G?

На це може бути безліч причин. Наприклад, ви – шанувальник стилю «мілітарі». Або ж ви просто найбільше довіряєте саме досвіду військових у цьому питанні надійності та ефективності.

Тоді саме Grand Way 1024 KN-G може стати для вас доволі вигідною покупкою.


Клинок

Grand Way 1024 KN-G – ніж з клинком типу и «американський танто». Крім незаперечної харизми, для клинків такого типу характерне поєднання міцності та відмінних колючих та рубаючих якостей.

Довжина клинка – 152 мм, товщина – добротних 4,3 мм у обусі. Протягом більшої частини клинка йде фальшлезо, яке ще більше підвищує високі проникні характеристики ножа. Спуски клинка – увігнуті, приблизно від середини.

Ножі з клинками типу американський танто виглядають по-справжньому круто (така собі невелика катана). Але, крім зовнішнього вигляду, вони мають ще й вкрай високу практичність і працездатність. Це – міцні універсальні ножі, якими добре різати, рубати, протикати, колупати та підчіпувати навіть найміцніші та в'язкі об'єкти. Саме з цієї причини тантоїди широко застосовуються військовими по всьому світу. Хорошим прикладом може бути бойовий ніж Бундесверу KM 2000, прийнятий на озброєння у 2001 році.

Так що, будьте впевнені, ніхто не стане легковажно ставитись до ножа з ТАКИМ клинком!

Клинок виготовлений із нержавіючої сталі 420. З цього невибагливого матеріалу дуже часто виробляють ножі бюджетної цінової категорії. Відомим плюсом нержавіючої сталі марки 420 є її велика корозійна стійкість. Тому, наприклад, ця сталь популярна у якості матеріалу для дайверських ножів. Як деякий її недолік відмічають не дуже великий показник твердості. З одного боку, це дещо погіршує тривалість утримування гостроти ріжучою кромкою та стійкість до поперчних навантажень. З іншого боку, ніж зі сталі 420 дуже легко знову наточити навіть звичайним каменем з уздоріжжя. А ще така пластична сталь не так легко ламається чи розколюється. Саме тому, з цієї сталі виходять зовсім непогані, стійкі до ударів сокири та мачете. Головне, щоби товщина деталі була достатньою. А з цим параметром у Grand Way 1024 KN-G все як треба.

Висока корозійна стійкість сплаву додатково підвищена міцним покриттям чорного кольору (до того ж, це – важливий елемент «тактичної моди»).

Якщо ви хочете більше дізнатися про ножі типу американський танто, відвідайте наш блог та ознайомтесь з ілюстрованою статтею з цієї теми. За короткий проміжок часу ви дізнаєтеся про ці ножі все необхідне!

Якщо ви хочете більше дізнатися про ножі типу американський танто, відвідайте наш блог та ознайомтесь з ілюстрованою статтею з цієї теми. За короткий проміжок часу ви дізнаєтеся про ці ножі все необхідне!


Руків'я

Руків'я виконане з прогумованого пластику. Воно має типову для багатьох тактичних ножів форму. Форма ця перевірена роками практичної експлуатації, саме тому ніж надійно лежіть у руці. Саме тому руків'я максимально міцне, зручне, стійке до впливу вологи, не стає занадто холодним на морозі, не розжарюється в спеку.

Така зручність та надійність робить Grand Way 1024 KN-G доволі ефективним тактичним ножем.

Купуючи цей ніж, ви купуєте ще й шкіряні піхви, що входять у ціну комплекту. Проблему носіння великого ножа вирішено вже при покупці. Вам не доведеться додатково витрачати час та гроші.

Кайдексні піхви можна замовити окремо.


Grand Way 1024 KN-G – справжній тактичний ніж за доступною ціною!

Звичайно, говорячи про переваги і ціну цієї моделі, ми розуміємо, що на світі існує безліч ножів з дорогої порошкової сталі та «космічних» композитів, які, безперечно, є винятковими за своїми характеристиками. І, додамо ми, надзвичайно дорогими за ціною. Такі ножі рідко залишають полиці та вітрини. Втрата такого "шедевра" у поході дуже часто стає для власника справжньою трагедією.

Grand Way 1024 KN-G у порівнянні з ними є моделлю бюджетного класу. Він зроблений з недорогої (хоча і популярної у своєму сегменті) сталі. Але на його боці є низка рис незаперечно гідних вашої уваги. І головна з них - за доступну ціну ви купуєте справжній тактичний ніж. Функціональний та працездатний.  Користуйтесь ним з розумом, і свою роботу цей ніж зробить. Свої гроші він відіб'є однозначно.

Видео
Отзывы
Оставьте Ваш отзыв
  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Рейтинг
Оплата и Доставка

Оплата и доставка

Способы оформления заказа и условия доставки:

Оплата и доставка заказов производится по договоренности с нашим менеджером, в удобной для Вас форме. При оформлении заказа через корзину, Вы можете указать желаемый способ оплаты и доставки.

Доставка осуществляется транспортными компаниями по всей территории Украины.

Отправка товара осуществляется на следующий день после принятия заказа. В пятницу заказы не отправляются. Срок доставки составляет 2-4 рабочих дня, в зависимости от региона.

Вы можете сделать и оформить  заказ на сайте (через Корзину) или через E-mail (roznitsa@grandway.ua).


Варианты оплаты:

1. Наложенным платежом, при получении на складе автотранспортной компании.
В данном случае Вы дополнительно оплачиваете стоимость обратной доставки средств, согласно тарифам перевозчика. Наложенным платежом отправляем только транспортной компанией "Новая почта". Стоимость обратной доставки смотрите на сайте перевозчика.

При покупке наложенным платежом товара, стоимостью от 1300 грн, крупногабаритного товара, хрупкого товара (оптические приборы) обязательна предоплата в размере 200 грн.

Эта сумма будет вычтена из стоимости заказа при получении посылки.

В случае отказа от товара эта сумма уйдёт на оплату услуг Новой Почты за доставку и возврат.2. Безналичный расчет.
Безналичный расчет производится  на карту Приватбанка сразу после оформления заказа  до того момента, когда заказ будет отправлен.

Не забывайте после оплаты позвонить и сообщать о том, что это именно Вы пополнили счет, назвав сумму, дату и время оплаты.
Преимущества предоплаты:

Удобство оплаты – через Приват-24, Monobank, через банкомат, в отделении  Приватбанка
Экономия времени – на Новой почте не тратится время на оформление и оплату перевозчику – только выдача посылки
Экономия денег – услуги Новой почты по пересылке денежных средств (оплата при получении) составляют 20грн + 2% от суммы

Пункт о предоплате является отчасти вынужденным шагом для отсеивания ложных и необдуманных заказов, а с другой стороны – стимулом экономии времени и вполне реальной суммы денег.

Наша репутация, как честного, ответственного и серьезного интернет-магазина очень важна для нас. Поверьте, что любая сумма, внесенная через банк, как предоплата, не будет поводом свернуть бизнес и удрать. за границу. Мы всегда работали, работаем и будем работать честно и открыто.

Предоплата – это взаимовыгодно, убедитесь в этом сами!